Продавец ООО "УкрДинамика" развивает свой бизнес на Prom.ua 6 лет.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
296 отзывов
Украина Харьковская область Харьков ул. Пушкинская , 67 0800 75 76 75
+380675741759
+380956374555
+380675741759
+380800757675
УкраинаХарьковская областьХарьковул. Пушкинская , 67
ООО "Укрдинамика" - продажа подшипников оптом
Оставить отзывНаличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

ТОВ "УкрДинаміка" виготовляє фундаментні анкерні болти під замовлення

ТОВ "УкрДинаміка" виготовляє фундаментні анкерні болти під замовлення

Незважаючи на те, що фундаменти будь-якого типу є надійними і міцними елементами будівельних конструкцій, з'єднувати їх із стінами зведених будинків бажано за допомогою спеціальних кріплень, в якості яких можна використовувати болти фундаментні.

Основні види:

Вигнуті 


Такі вироби, що виготовляються відповідно до вимог ГОСТ 24379.1-80, виконані у вигляді металевого штиря, кінець якого має вигнуту форму і нагадує гак. Відповідно до вищезазначеного ГОСТом, максимальна довжина таких кріпильних виробів становить 180 см. Використовуються вони в фундаментних конструкціях, виконаних із залізобетону. 
Вигнутий фундаментний болт складається з шпильки, двох гайок і шайби. Остання може бути збільшеною для кріплення обладнання з великим діаметром монтажних отворів 


З анкерної плитою

 
Такі болти, довжина яких по ГОСТу може доходити до 5 метрів, також використовуються для монтажу в залізобетонних фундаментних конструкціях. Конструктивно фундаментний болт цього типу являють собою металевий штир, на нижньому різьбовому кінці якого за допомогою додаткових гайок зафіксована анкерная плита, що забезпечує їх надійну фіксацію в бетонній основі. 
 Конструкція анкерної плити залежить від виконання фундаментного болта.

Складові 


Глибина загортання таких болтів може досягати декількох метрів. Конструкція таких кріпильних виробів, які виготовляються відповідно до вимог нормативного документа 24379.1-80, включає в себе металевий штир, різьбову шпильку, муфту і анкерне плиту. Використовують складові фундаментні болти в тих випадках, коли виникає необхідність виконати стяжку одного конструктивного елемента з іншим. 
Складові фундаментні болти комплектуються шпильками різного типу.

Знімні 


Нормативним документом для виготовлення болтів цього типу також є ГОСТ під номером 24379.1-80. Сумний болт, який представляє собою металевий штир, оснащений спеціальною анкерної системою, використовуються для закладення в цегляні, кам'яні і залізобетонні фундаментні конструкції. За допомогою таких кріпильних виробів виконується монтаж інженерно-технічних конструкцій різного призначення. 
Анкерная арматура знімних фундаментних болтів виконується складовою, литою або звареною.

Прямі 


Це фундаментні болти, які представляють собою звичайні металеві штирі. Їх довжина може досягати 140 см. Прямі болти також повинні відповідати вимогам ГОСТ 24379.1 від 80-го року. Болти даного типу можуть монтуватися в уже готовий фундамент. У таких випадках для їх фіксації в попередньо просвердлених отворах використовується спеціальний клей або цементний розчин.

Другие новости